Znajdź nas
fb fb fb mail

Klasyczne

Urodzinki klasyczne to uniwersalne, najbardziej lubiane, przetestowane przez nas zabawy- bez narzuconego z góry tematu. Wplatamy w nie elementy ulubionych bajek solenizanta, jego zainteresowania i specjalne życzenia;) Jesteśmy w stanie je przeprowadzić dla dzieci od 3 roku życia.

Tematyczne

Urodziny tematyczne przenoszą dzieciaki w świat ulubionej bajki czy filmu. Nasze różnorodne scenariusze pozwalają na wybór wymarzonej imprezy zarówno dla rozbrykanych ośmiolatków jak i grupy słodkich księżniczek. W trakcie tych urodzin wszystkie zabawy kręcą się wokół wybranego tematu, animator przebrany jest w bajkowy kostium i używa tematycznych gadżetów i rekwizytów.

Hiper-Wow!

Dedykowane dla dzieci w wieku 3-12 lat- scenariusz tworzymy od podstaw, dopasowując go do profilu imprezy i zaproszonych gości. Można miksować tematy i stroje, lub narzucić jedną tematykę imprezy. Ilość animatorów pozwala by malowanie twarzy było niezwykle dokładne i przepiękne, zabawa trwała bez przerwy i zmieściły się wszystkie czadowe atrakcje!

Z naszymi partnerami

 Imprezy organizowane z naszymi partnerami: Wioski Świata, Chemical World, Chochołowy Dwór, Orzełek.