Znajdź nas
fb fb fb mail

O wytwórni

Działamy z pasją - nie ma u nas przypadkowych animatorów „z ogłoszenia”. Wszystkie osoby są sprawdzone, zaufane, kreatywne, kochające swoją pracę, energetyczne, z doświadczeniem w pracy z dzieciakami!

Jesteśmy profesjonalistami - działamy tylko na atestowanym, profesjonalnym sprzęcie, dopracowujemy wszystkie szczegóły, potrafimy przewidzieć czego w danym momencie będą potrzebować dzieciaki i ich rodzice.

Mamy duże doświadczenie w szybko rozwijającej się branży animacyjnej. Działamy od 2012r., mamy za sobą setki imprez, dzięki czemu jesteśmy w stanie doradzić w kwestiach organizacji wydarzenia czy doboru innych firm i atrakcji- np. fotografa czy cateringu.

Dbamy o estetykę! Ważne dla nas jest to jak wyglądają animatorzy i ich stroje oraz sprzęt.

Jesteśmy elastyczni - otwieramy się na prośby i pomysły klientów. Jeśli czegoś w ofercie nie mamy - zawsze możemy to wprowadzić! Jeśli w przesłanej przez nas ofercie coś nie pasuje- zawsze możemy to wyciąć, zamienić, przestawić i pokombinować tak, żeby było dobrze 😉

Co robimy?

Animacje dla dzieci:
- na przyjęciach urodzinowych
- podczas wesel, spotkań rodzinnych, komunii
- w restauracjach i hotelach
- dla przedszkoli i szkół podczas bali, pikników, wizyt św. Mikołaja
- na eventach firmowych- piknikach, „gwiazdkach” i „jajeczkach”
- w trakcie wydarzeń miejskich i komercyjnych- festyny dzielnic czy gmin, festiwale, akcje promocyjne

- podczas wydarzeń w galeriach handlowych
- podczas nietypowych imprez na których pomysł jeszcze nie wpadliśmy, a na pewno się tam przydamy;)

Nasze atrakcje:
- profesjonalni animatorzy w bajkowych strojach
- profesjonalny facepainting- wyjątkowe malowanie twarzy lub tatuaży
- nieszablonowe zabawy z użyciem sprzętu animacyjnego
- modelowanie balonów

- brokatowe tatuaże
- mini-wata cukrowa
- warsztaty kreatywne
- warsztaty balonowe
- zamykanie w bańce mydlanej
- bańki XXL
- mini-disco
- kącik malucha- kulkowy basenik, kącik Lego, gry, zabawki, miękkie maty
- piniaty hand-made
- słodkie stoły/candy bary
- balonowe dekoracje
- standy fotograficzne z bajkowymi postaciami

 

Zobacz film z przykładowej imprezy:

Kto u nas pracuje

Stawiamy na doświadczenie. Nie liczą się kursy, kierunek studiów czy przeczytane książki. Każdy kto pracuje w Wytwórni Przyjęć ma doświadczenie w pracy z dziećmi. Każdy z animatorów aktywnie działa w branży, ma styczność z dzieciakami na co dzień, dlatego nie straszne mu trudne pytania, nagłe zmiany scenariusza, małe i duże smuteczki, humory i zachcianki najmłodszych. Nikt w naszym teamie nie jest przypadkowy, aktywnie angażuje się w prowadzone przez siebie aktywności.

Jak wygląda współpraca?

  1. Oczekiwania. Klient wybiera krąg zainteresowania np. urodzinami. Z ofertą można zapoznać się przez stronę internetową, zakładkę „Sklep” na Facebooku lub mailowo. W ofercie można zobaczyć proponowane przez nas scenariusze imprez i wybrać coś najbardziej odpowiedniego lub zaproponować własny pomysł. Planowanie imprezy trzeba rozpocząć z dużym zapasem czasu. Żeby wszystko poszło perfekcyjnie, „Wytwórnia…” musi się przygotować i dograć wszystko na ostatni guzik. Poza tym jest bardziej prozaiczny powód. Terminy. Jeśli stwierdzimy w poniedziałek, że chcemy zorganizować urodziny w piątek, może być już za późno - zwłaszcza w sezonie wiosenno-letnim.
  2. Kontakt. Wszystkie wątpliwości i pytania najlepiej rozwiązać od razu i bezpośrednio. Można napisać maila lub po prostu zadzwonić. Możemy również umówić się na niezobowiązujące spotkanie i omówić wszelkie szczegóły.
  3. Decyzja. Wybór konkretnej oferty, terminu, szczegółów i ewentualnie podpisanie umowy lub wpłata zaliczki. Umowa jest zabezpieczeniem zarówno dla Państwa (jest gwarancja, że wszystko zostanie zorganizowane według wcześniej ustalonego planu i nie będzie sytuacji, że w domu będą czekać mali goście, a np. animator się nie zjawi), jak również dla Wytwórni Przyjęć (my z kolei mamy gwarancję, że za przeprowadzoną pomyślnie imprezę, otrzymamy umówione wcześniej wynagrodzenie).
  4. Impreza! W dniu wydarzenia, dokładamy wszelkich starań by wszystko wypadło perfekcyjnie - niezależnie czy to domowe urodziny czy event dla korporacji 😉